Peter Klashorst : Acrylverf op papier – Golgotha - ingelijst - 1994 - Verkocht

Peter Klashorst : Acrylverf op papier – Golgotha - ingelijst - 1994 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

Peter Klashorst : Acrylverf op papier – Golgotha - ingelijst - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : Acrylverf op papier – Golgotha - ingelijst - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : Acrylverf op papier – Golgotha - ingelijst - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : Acrylverf op papier – Golgotha - ingelijst - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : Acrylverf op papier – Golgotha - ingelijst - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : Acrylverf op papier – Golgotha - ingelijst - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : Acrylverf op papier – Golgotha - ingelijst - 1994 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Peter Klashorst (1957)

Een vroeg werk van de Nederlandse kunstenaar Peter Klashorst (1957) met een voorstelling van een kruisiging (Jezus in Golgotha?).

-Gesigneerd en gedateerd en ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.

-Afmetingen: Lijst, 76 x 54 cm. Beeld, 72 x 50 cm.
-Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft verfspatten.

-Herkomst: Uit de toenmalige ‘Night Gallery Donkersloot’. Op de achterkant van het werk staat informatie hierover en ook 2 galerie-stempels.

Zie ook de foto’s.

Het werk kan zo aan de muur.

(Gelijktijdig met dit schilderij bieden wij meer werk van Peter Klashorst ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Golgotha”).

Kunstenaar: Peter Klashorst.

Techniek: Acrylverf op papier.

Jaartal: 1994.

Afmetingen: Lijst, 76 x 54 cm. Beeld, 72 x 50 cm.

Ingelijst: Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat

Gesigneerd: Rechtsonder.

Herkomst: Uit de toenmalige ‘Night Gallery Donkersloot’.

Conditie:  Het werk is in uitstekende staat.

Zie ook de foto’s.

Het werk kan zo aan de muur.

Afhandeling:

-Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  20,00 euro bij verzending via Postnl.

Naar Duitsland, Frankrijk, Italië, Engeland: 20,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, keramiek en andere kunst.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:02-03-2017 om 09:12
Eindtijd:13-03-2017 om 20:17
Biedingen (12)
mappart
13 mrt. / 20:08
€ 40
Paul23
11 mrt. / 14:47
€ 35
mappart
11 mrt. / 14:46
€ 30
Paul23
11 mrt. / 14:46
€ 26
mappart
11 mrt. / 14:46
€ 21
Paul23
11 mrt. / 14:46
€ 19
mappart
05 mrt. / 19:39
€ 17
Robstaken
05 mrt. / 19:39
€ 15
Robstaken
03 mrt. / 11:30
€ 13
11556
03 mrt. / 11:30
€ 11
Robstaken
03 mrt. / 11:30
€ 10
11556
02 mrt. / 10:06
€ 1