Peter Klashorst - '' Boy you gonne die '' Zeldzaam Vroeg werk ! Gemengde Techniek / Maroufle papier op Canvas - Gesigneerd en gedateerd 1981

Peter Klashorst - '' Boy you gonne die '' Zeldzaam Vroeg werk !  Gemengde Techniek / Maroufle papier op Canvas - Gesigneerd en gedateerd 1981  kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Peter Klashorst - '' Boy you gonne die '' Zeldzaam Vroeg werk !  Gemengde Techniek / Maroufle papier op Canvas - Gesigneerd en gedateerd 1981  kopen? Bied vanaf 125!Peter Klashorst - '' Boy you gonne die '' Zeldzaam Vroeg werk !  Gemengde Techniek / Maroufle papier op Canvas - Gesigneerd en gedateerd 1981  kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  claudius

21 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)

Kunstenaar : Peter Klashorst  1957-

Titel : Boy you gonne die ''

Gemengde Techniek,   papier Maroufle op canvas

Incl. Zilver baklijstje

Formaat :  75 x 52,5 cm

Gesigneerd en Gedateerd 1981

Conditie : in perfecte staat

Verzenden mogelijk, of ons advies afhalen in de gallery

Dit item is verkocht voor 125,00

Starttijd:08-01-2014 om 16:16
Eindtijd:19-01-2014 om 16:21

Biedingen (1):

Joan
19 jan. / 16:14
€ 125