Peter Landuyt, Zeefdruk, Zelfportret 9/11 - Verkocht

Peter Landuyt, Zeefdruk, Zelfportret 9/11 kopen? Bied vanaf 69!

Verkoopprijs: € 69,00

Peter Landuyt, Zeefdruk, Zelfportret 9/11 kopen? Bied vanaf 69!Peter Landuyt, Zeefdruk, Zelfportret 9/11 kopen? Bied vanaf 69!Peter Landuyt, Zeefdruk, Zelfportret 9/11 kopen? Bied vanaf 69!

Geplaatst door  Rokki

17 verkochte items
  • Peter Landuyt (1967)
TypeTekening / Aquarel

Prachtige Zeefdruk bestaand uit 14 verschillende kleuren, afmeting 70 x 100 cm. Zeefdruk op papier genummerd en gesigneerd door Landuyt deze aanbieding EA/60 EXPREUVE D' ARTISTE.

=nog niet eerder ingelijst  geweest.

wordt zonder lijst verstuurd, kan eventueel opgehaald worden

Peter Landuyt (1967)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rokki

17 verkochte items
Dit item is verkocht voor 69,00
Starttijd:07-08-2015 om 18:21
Eindtijd:14-08-2015 om 19:21
FRETTEN
11 aug. / 21:57
€ 69