Peter Langenberg - gesigneerde lino

Peter Langenberg - gesigneerde lino kopen? Bied vanaf 30!
Peter Langenberg - gesigneerde lino kopen? Bied vanaf 30!Peter Langenberg - gesigneerde lino kopen? Bied vanaf 30!Peter Langenberg - gesigneerde lino kopen? Bied vanaf 30!Peter Langenberg - gesigneerde lino kopen? Bied vanaf 30!Peter Langenberg - gesigneerde lino kopen? Bied vanaf 30!
  • Peter Langenberg (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21/30
Lino van Peter Langenberg, gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood.
verzending tussen twee platen, 9,25, aangetekend 11,20

Peter Langenberg (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Cello1
FA. (43)

1221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
65 cm
50 cm
Starttijd:16-04-2022 om 10:20
Eindtijd:29-04-2022 om 19:09
Openingsbod € 30
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa