Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 19/200 |
Leuke zeefdruk van Peter Langenberg in goede staat. Uit 1993. Formaat 76 x 56 cm. Uit een oplage van 200 is dit nummer 19.
Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden bekeken en/of opgehaald in onze galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 4-11-2022 om 19:51 |
Eindtijd | 18-11-2022 om 22:30 |