Peter Louman - Zeer Weledelgeleerde heren - vroege houtsnede/boekdruk (1975-1985) - zeldzaam

Peter Louman - Zeer Weledelgeleerde heren - vroege houtsnede/boekdruk (1975-1985) - zeldzaam kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (16)

Lid sinds 2017
352 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Peter Louman (1940-2010)
Jaartal1982
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/3
Houtsnede afkomstig uit de nalatenschap van Peter Louman. De maat is die van de houtsnede zelf.

Voordat Peter Louman zijn bekende kleurrijke zeefdrukken vervaardigde, maakte hij arbeidsintensieve houtgravures in kleine oplagen. Peter Louman, beeldend kunstenaar, grafisch ontwerper en dichter was een flamboyante verschijning, eigenzinnig en perfectionist.

Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.

Komt uit collectie kunstenaar zelf

Peter Louman (1940-2010)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (16)

Lid sinds 2017
352 verkochte items
43 cm
62 cm

Starttijd:21-07-2020 om 19:14
Eindtijd:04-08-2020 om 21:13
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieZaandam, Nederland