Peter Munnik: Zeefdruk, Expressieve kleuren - Ingelijst (groot)

Peter Munnik: Zeefdruk, Expressieve kleuren - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 100,00

Peter Munnik: Zeefdruk, Expressieve kleuren - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 50!Peter Munnik: Zeefdruk, Expressieve kleuren - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28072 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
  • Peter Munnik (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Uit collectie geveild: Zie speciale voorwaarden

Titel: Expressieve kleuren
Jaartal: Onbekend
Afmetingen beeld: 60 cm x 60 cm (Lijst: 88 cm x 88 cm)
Oplage: 146/200
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met pen (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Ja, in mooie houten lijst. Kan direct aan de muur
Conditie: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 725,00

Speciale voorwaarden:

Afhandeling:

Bezorgkosten:

Belgie is mogelijk, tarief op aanvraag.

Garantie:

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:28-01-2014 om 12:10
Eindtijd:09-02-2014 om 12:20

Biedingen (6):

FEC
9 feb. / 12:14
€ 100
Marjan1969
9 feb. / 12:14
€ 90
FEC
9 feb. / 12:07
€ 80
Marjan1969
9 feb. / 12:05
€ 70
FEC
9 feb. / 11:56
€ 60
Marjan1969
9 feb. / 10:25
€ 50