Peter Nagel: Lithografie, Vlieger - Verkocht

Peter Nagel: Lithografie, Vlieger kopen? Bied vanaf 9!
  • Peter Nagel (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Peter Nagel
Titel: Vlieger
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 20 x 24 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:28-03-2017 om 20:51
Eindtijd:02-04-2017 om 20:51
52NA19
31 mrt. / 15:08
€ 9