Peter Nieuwendijk - Blijde Verwachting

Peter Nieuwendijk - Blijde Verwachting kopen? Bied vanaf 135!
Peter Nieuwendijk - Blijde Verwachting kopen? Bied vanaf 135!Peter Nieuwendijk - Blijde Verwachting kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

556 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Peter Nieuwendijk (1946)
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig Cobra achtig werk van Peter Nieuwendijk
Acrylverf op papier, voorzien van passepartout
Afmeting met passepartout: 50 x 70 (h x b)

Peter Nieuwendijk (1946)

Alle items van deze kunstenaar(9)
FA. (22)

556 verkochte items
50 cm
40 cm
Starttijd:29-05-2022 om 13:51
Eindtijd:07-06-2022 om 22:25
Openingsbod€ 135
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België