Peter Oosterbos - Huis met veer - Verkocht

Peter Oosterbos - Huis met veer kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Peter Oosterbos - Huis met veer kopen? Bied vanaf 1!Peter Oosterbos - Huis met veer kopen? Bied vanaf 1!Peter Oosterbos - Huis met veer kopen? Bied vanaf 1!Peter Oosterbos - Huis met veer kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Sjaak19
FA. (1)

Lid sinds 2019
19 verkochte items
  • Peter Oosterbos (1947)
Jaartal1979
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 20.5 cm (h x b)
Lijst24.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage32van50
Uit de familieverzameling
Recent ingelijst in nieuwstaat

Recent ingelijst

Peter Oosterbos (1947)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Sjaak19
FA. (1)

Lid sinds 2019
19 verkochte items
49.5 cm
24.5 cm
20.5 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:04-12-2019 om 12:13
Eindtijd:11-12-2019 om 22:09
Biedingen (7)
163bro55
11 dec. / 18:48
€ 20
gossepapma
11 dec. / 18:48
€ 15
gossepapma
11 dec. / 15:48
€ 12
Oversloot
11 dec. / 15:47
€ 7
gossepapma
11 dec. / 15:47
€ 5
Oversloot
11 dec. / 15:05
€ 3
Gina
10 dec. / 09:36
€ 1