Peter Otto - litho - zonder titel- 1993

Peter Otto - litho - zonder titel- 1993 kopen? Bied vanaf 45!
Peter Otto - litho - zonder titel- 1993 kopen? Bied vanaf 45!Peter Otto - litho - zonder titel- 1993 kopen? Bied vanaf 45!Peter Otto - litho - zonder titel- 1993 kopen? Bied vanaf 45!Peter Otto - litho - zonder titel- 1993 kopen? Bied vanaf 45!
  • Peter Otto (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage140
Een fraaie litho van Peter Otto uit 1993.
Het werk is destijds uitgegeven in samenwerking met Nouvelles Images.
Gesigneerd aan voor en achterzijde.

Peter Otto (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (50)

836 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
21 cm
30 cm
Starttijd:28-02-2022 om 21:21
Eindtijd:12-03-2022 om 22:48
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem , Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland