Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Acryl verf op board. Formaat 70 x 50 cm.
Gemaakt en gesigneerd in 1997.
Schilderij is met veel lagen verf gemaakt en in sommige lagen zijn dan weer "krassen" gemaakt (bv bij rechter oog en in het haar) wat een mooie diepte geeft. Moeilijk goed te fotograferen, maar heb een poging gedaan. Het werk zit in een eenvoudige houten lijst.
Het werk wordt aangetekend opgestuurd en kan worden afgehaald en soms in overleg gebracht.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland |
Objectlocatie | Leiden, Nederland |
Starttijd | 16-8-2017 om 12:40 |
Eindtijd | 27-8-2017 om 20:40 |