Peter Schenk, Maputo by night (1997) - Verkocht

Peter Schenk, Maputo by night (1997) kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 110,00

Peter Schenk, Maputo by night (1997) kopen? Bied vanaf 110!Peter Schenk, Maputo by night (1997) kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  Doky63
FA. (2)

28 verkochte items
  • Peter Schenk (1944-2011)

Prachtig werk van Peter Schenk uit 1997, mixed media. Handgesigneerd en gedateerd.

Het werk is niet ingelijst geweest.

Afmeting van het blad 30x42 cm, afmeting van het beeld 24x36 cm.

Het werk kan kosteloos worden opgehaald. Verzending (stevig verpakt) is eveneens mogelijk.

Peter Schenk (1944-2011)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Doky63
FA. (2)

28 verkochte items
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:28-09-2016 om 21:17
Eindtijd:10-10-2016 om 21:17
Verbatim
01 okt. / 00:21
€ 110