Peter Sengl - Unterblumenstück 93 - Verkocht

Peter Sengl - Unterblumenstück 93 kopen? Bied vanaf 25!
Peter Sengl - Unterblumenstück 93 kopen? Bied vanaf 25!Peter Sengl - Unterblumenstück 93 kopen? Bied vanaf 25!Peter Sengl - Unterblumenstück 93 kopen? Bied vanaf 25!Peter Sengl - Unterblumenstück 93 kopen? Bied vanaf 25!
  • Peter Sengl (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekOffset
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 44 cm (h x b)
Lijst57.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage112/200
Handgesigneerde en -genummerde offset, met een oplage van 200 stuks. Professionele, ijzeren lijst.
VERZENDING
Wij zullen u als winnaar van het werk altijd eerst vragen naar de verzendmethode van uw voorkeur, voordat wij het totaalbedrag aan u doorgeven. Vanwege transparantie, en om vervelende verrassingen te voorkomen, gaan de aangegeven verzendkosten uit van het hoogste tarief: aangetekend en verzekerd tot 500 euro. Hierbij gaan wij uit van de tarieven van PostNL vanaf 01-01-2023.

Peter Sengl (1945)

Oostenrijks Oostenrijks Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Elitepauper
FA. (1)

Lid sinds 2022
21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
44.5 cm
57.5 cm
44 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-01-2023 om 23:02
Eindtijd:24-01-2023 om 19:18
Hamelynck
24 jan. / 17:44
€ 25