Peter van de Locht - rozen

Peter van de Locht - rozen kopen? Bied vanaf 20!
Peter van de Locht - rozen kopen? Bied vanaf 20!Peter van de Locht - rozen kopen? Bied vanaf 20!Peter van de Locht - rozen kopen? Bied vanaf 20!Peter van de Locht - rozen kopen? Bied vanaf 20!Peter van de Locht - rozen kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Kirill

Lid sinds 2019
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Peter van de Locht (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
Lijst51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Nummer 25/100 in nieuwstaat, ook de lijst.

Peter van de Locht (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Kirill

Lid sinds 2019
verkochte items
67 cm
51 cm
67 cm
51 cm
Starttijd:25-04-2020 om 21:44
Eindtijd:09-05-2020 om 20:13
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieBreda, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland