PETER van den AKKER - ORIGINEEL acryl op papier (GESIGNEERD) - Verkocht

PETER van den AKKER - ORIGINEEL acryl op papier (GESIGNEERD) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
  • Peter van den Akker (1949)

Betreft een origineel werk.

Maat: ca. 70x90cm, inclusief wit zuurvrije passepartout. het werk kan zondermeerd direct naar eigen smaak worden ingelijst.

Peter van den Akker (1949)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:26-03-2017 om 13:06
Eindtijd:02-04-2017 om 13:06
Danu
31 mrt. / 23:52
€ 50