Peter van den Braken - Boerderijen in de winter - Verkocht

Peter van den Braken - Boerderijen in de winter kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter van den Braken - Boerderijen in de winter kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Braken - Boerderijen in de winter kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Braken - Boerderijen in de winter kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Braken - Boerderijen in de winter kopen? Bied vanaf 25!
  • Peter van den Braken (1896-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen8 x 11 cm (h x b)
Incl. lijst14 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Linosnede 8x13, rechtsonder onder de omlijning gesigneerd gesigneerd PetervdBraken, mooi ingelijst.

Geboren in 1896 in Eindhoven. Hij was de jeugdvriend van Antoon Coolen, die bekend werd als romanschrijver.
Van den Braken was een bewonderaar van Vincent van Gogh.
In het schildersdorp Heeze kreeg hij onderricht van de schilder Jan Kruysen en had contact met zijn zoon Anton Kruysen. Veel van de technieken van het schilderen heeft hij echter zichzelf bijgebracht.

Peter heeft op vele plaatsen gewoond en heeft ook veel gereisd. Reeds op twaalfjarige leeftijd besloot hij Brabant te verlaten om de wereld rond te trekken. Hij werkte in Eindhoven, Brussel, Kortenhoef, Parijs, Londen en Rome. Later in zijn leven werkte hij enige tijd in Noord-Amerika, Canada, Florida en Mexico. Terug in Nederland werkte hij in Amsterdam, Den Haag, Eindhoven en Sterksel.
Linosnede 8x13 cm, rechtsonder gesigneerd in de druk PetervdBraken, mooi ingelijst. Geboren in 1896 in Eindhoven. Hij was de jeugdvriend van Antoon Coolen, die bekend werd als romanschrijver. Van den Braken was een bewonderaar van Vincent van Gogh. In het schildersdorp Heeze kreeg hij onderricht van de schilder Jan Kruysen en had contact met zijn zoon Anton Kruysen. Veel van de technieken van het schilderen heeft hij echter zichzelf bijgebracht. Peter heeft op vele plaatsen gewoond en heeft ook veel gereisd. Reeds op twaalfjarige leeftijd besloot hij Brabant te verlaten om de wereld rond te trekken. Hij werkte in Eindhoven, Brussel, Kortenhoef, Parijs, Londen en Rome. Later in zijn leven werkte hij enige tijd in Noord-Amerika, Canada, Florida en Mexico. Terug in Nederland werkte hij in Amsterdam, Den Haag, Eindhoven en Sterksel.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 25,00

ObjectlocatieAlblasserdam,  Nederland
Starttijd13-2-2022 om 0:03
Eindtijd13-3-2022 om 20:44
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken