950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 8 x 11 cm (h x b) |
Incl. lijst | 14 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Linosnede 8x13 cm, rechtsonder gesigneerd in de druk PetervdBraken, mooi ingelijst. Geboren in 1896 in Eindhoven. Hij was de jeugdvriend van Antoon Coolen, die bekend werd als romanschrijver. Van den Braken was een bewonderaar van Vincent van Gogh. In het schildersdorp Heeze kreeg hij onderricht van de schilder Jan Kruysen en had contact met zijn zoon Anton Kruysen. Veel van de technieken van het schilderen heeft hij echter zichzelf bijgebracht. Peter heeft op vele plaatsen gewoond en heeft ook veel gereisd. Reeds op twaalfjarige leeftijd besloot hij Brabant te verlaten om de wereld rond te trekken. Hij werkte in Eindhoven, Brussel, Kortenhoef, Parijs, Londen en Rome. Later in zijn leven werkte hij enige tijd in Noord-Amerika, Canada, Florida en Mexico. Terug in Nederland werkte hij in Amsterdam, Den Haag, Eindhoven en Sterksel. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alblasserdam, Nederland |
Starttijd | 13-2-2022 om 0:03 |
Eindtijd | 13-3-2022 om 20:44 |