FA. (2)

Peter van Drumpt - aquarel - abstract zonder titel - Ingelijst - 22648

Peter van Drumpt - aquarel - abstract zonder titel - Ingelijst - 22648 kopen? Bied vanaf 80!
Peter van Drumpt - aquarel - abstract zonder titel - Ingelijst - 22648 kopen? Bied vanaf 80!Peter van Drumpt - aquarel - abstract zonder titel - Ingelijst - 22648 kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (21)

Lid sinds 2017
482 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Peter van Drumpt (1949)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1990
TechniekAquarel
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 70 cm (h x b)
Lijst69 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter van Drumpt (1949 Gennep) is van beroep beeldend kunstenaar, schilder en graficus. Woont en werkt in Amsterdam. Materiaal: acryl/linnen, aquarel en aquarel/potlood. Technieken: gemengde techniek en lithografie. Inspiratiebron is: Hollandse landschappen. Stijl: abstract 1986-1992. Genoot zijn opleiding aan het Hoger Instituut v. Architectuur en Toegepaste Wetenschappen Hasselt(B) en aan de Gerrit Rietveld Academie 1970-1975.
Dit item valt onder de margeregeling

Peter van Drumpt (1949)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (21)

Lid sinds 2017
482 verkochte items
84 cm
69 cm
70 cm
55 cm
Starttijd:31-05-2022 om 16:22
Eindtijd:14-06-2022 om 22:37
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier