FA. (1)

Peter van Drumpt: Aquarel en gemengde techniek; Geen titel (1988)

Peter van Drumpt: Aquarel en gemengde techniek; Geen titel (1988) kopen? Bied vanaf 500!
Peter van Drumpt: Aquarel en gemengde techniek; Geen titel (1988) kopen? Bied vanaf 500!Peter van Drumpt: Aquarel en gemengde techniek; Geen titel (1988) kopen? Bied vanaf 500!Peter van Drumpt: Aquarel en gemengde techniek; Geen titel (1988) kopen? Bied vanaf 500!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  azoomers

1 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Aquarel en gemengde techniek op geschept papier; 60x45cm

Inclusief passepartout en handgevormde lijst 80x45 cm

Uniek exemplaar; handgesigneerd door de kunstenaar (1988)

Over de kunstenaar
Peter van Drumpt (1949). Geboren te Gennep, van beroep beeldend kunstenaar, schilder en graficus. Woont en werkt in Amsterdam. Materiaal: acryl/linnen, aquarel en aquarel/potlood. Technieken: gemengde techniek en lithografie. Inspiratiebron is: Hollandse landschappen. Stijl: abstract 1986-1992. Genoot zijn opleiding aan het Hoger Instituut voor Architectuur en Toegepaste Wetenschappen Hasselt (B) en aan de Gerrit Rietveld Academie Amsterdam (1970-1975).

De volgende instellingen bieden werk aan en organiseren exposities:

Galerie Clement, Amsterdam Brink Kunstzaken Kunsthandel Brothers in Arts

De volgende kunstuitlenen hebben werk in hun collectie:

Kunstuitleen Zwolle, ZwolleAlberts Kunstuitleen Almelo, Almelo Stedelijk Museum, Den Bosch

Vertegenwoordigd in de volgende bedrijfscollecties:

Achmea Kunstcollectie Ahold Kunst Stichting, Zaandam AMC Brummelkamp Galerie en AMC-vitrines, Amsterdam Fontys Kunstcollectie, Eindhoven Kunstcollectie KPN, Den Haag TNT Post Kunstcollectie, Den Haag

Ongespecificeerd

Geplaatst door  azoomers

1 verkochte items
Starttijd:25-08-2014 om 14:03
Eindtijd:08-09-2014 om 14:03
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieNederland