Peter van Drumpt Kleurenlitho Titel - Verkocht

Peter van Drumpt Kleurenlitho Titel  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Geplaatst door  koc
FA. (3)

106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Peter van Drumpt (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Peter van Drumpt

Kleurenlitho Titel "Landinwaarts"

Handgesigneerd

Genummerd

250grams Rivers papier

Afmeting 65,5x50cm

Nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:22-08-2016 om 20:03
Eindtijd:29-08-2016 om 21:08
Biedingen (9)
mien14
29 aug. / 20:59
€ 15
25928
29 aug. / 20:57
€ 13
mien14
29 aug. / 20:49
€ 11
25928
29 aug. / 20:49
€ 11
mien14
29 aug. / 20:46
€ 9
25928
29 aug. / 20:41
€ 7
mien14
29 aug. / 20:41
€ 5
25928
29 aug. / 20:41
€ 5
mien14
23 aug. / 19:29
€ 1