Peter van Drumpt, zeefdruk , gesigneerd - Verkocht

Peter van Drumpt, zeefdruk , gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Peter van Drumpt, zeefdruk , gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Peter van Drumpt, zeefdruk , gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Peter van Drumpt, zeefdruk , gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Peter van Drumpt, zeefdruk , gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Peter van Drumpt, zeefdruk , gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Peter van Drumpt, zeefdruk , gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Peter van Drumpt (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie Kleurenlitho van Peter van Drumpt

Gesigneerd , jaar 1984
Afmetingen 66,5 x 50,5 cm .
Papier : Rivers 250 gram , geschept
Oplage 40 waarvan deze nummer 6
Conditie zeer goed

Over de kunstenaar:
Peter van Drumpt *1949* Geboren te Gennep, van beroep beeldend kunstenaar, schilder en graficus. Woont en werkt in Amsterdam. Materiaal: acryl/linnen, aquarel en aquarel/potlood. Technieken: gemengde techniek en lithografie. Inspiratiebron is: Hollandse landschappen. Stijl: abstract 1986-1992. Genoot zijn opleiding aan het Hoger Instituut v. Architectuur en Toegepaste Wetenschappen Hasselt(B) en aan de Gerrit Rietveld Academie 1970-1975.

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:12-10-2016 om 13:13
Eindtijd:26-10-2016 om 13:13
tiest
25 okt. / 15:42
€ 10