Peter van Drumpt - zonder titel

Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Peter van Drumpt (1949)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Gemengde techniek.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Peter van Drumpt (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
62 cm
46 cm
Starttijd:06-01-2023 om 23:08
Eindtijd:12-01-2023 om 20:09
Openingsbod € 50
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa