Peter Vos - 2 tekeningen: Illustraties voor een boek - 1972

Peter Vos - 2 tekeningen: Illustraties voor een boek - 1972 kopen? Bied vanaf 475!
Peter Vos - 2 tekeningen: Illustraties voor een boek - 1972 kopen? Bied vanaf 475!Peter Vos - 2 tekeningen: Illustraties voor een boek - 1972 kopen? Bied vanaf 475!Peter Vos - 2 tekeningen: Illustraties voor een boek - 1972 kopen? Bied vanaf 475!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Peter Vos (1935-2010)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1972
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34.3 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
2 tekeningen (pen en inkt) op 1 blad voor een boek Waarschijnlijk Sprookjes van de lage landen). Jaar: 1972. Afmetingen blad: H34,3 x b24 cm. Titel tekening 1: De man met het witte paard. Titel tekening 2: De dankbare hond. Het boek wordt meegeleverd.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Sluit over 2d 22u 10m 14s
Openingsbod€ 475
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland

Starttijd:30-07-2021 om 21:58
Eindtijd:08-08-2021 om 21:23