Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho

Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Peter Vos (1935-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 30 cm (h x b)
Lijst66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage174/190

Peter Vos (1935-2010)- Gevoelens - gesigneerde litho. Gedrukt in een oplage van 190 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood Vos 174/190 Linksonder met  Gevoelens. Afmeting beeld 44 x 30 cm. (hxb) Afmeting aluminium lijst 66.5 x 51.5 De litho en lijst zijn in goede staat.

De litho en lijst zijn in goede staat.

Peter Vos (1935-2010)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
51.5 cm
66.5 cm
30 cm
44 cm
Starttijd:20-02-2022 om 21:25
Eindtijd:05-03-2022 om 19:15
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingAlleen per koerier