Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66.5 x 51.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 174/190 |
Peter Vos (1935-2010)- Gevoelens - gesigneerde litho. Gedrukt in een oplage van 190 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood Vos 174/190 Linksonder met Gevoelens. Afmeting beeld 44 x 30 cm. (hxb) Afmeting aluminium lijst 66.5 x 51.5 De litho en lijst zijn in goede staat.
Conditie | |
Conditie | Goed |
De litho en lijst zijn in goede staat. | |
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 8-9-2022 om 8:16 |
Eindtijd | 1-12-2022 om 9:25 |