Peter Vos -ingekleurde pentekening- - Verkocht

Peter Vos -ingekleurde pentekening-  kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 290,00

Peter Vos -ingekleurde pentekening-  kopen? Bied vanaf 125!Peter Vos -ingekleurde pentekening-  kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Bliem

27 verkochte items
  • Peter Vos (1935-2010)
TypeTekening / Aquarel

Peter Vos

1988 - ingekleurde pentekening, unicum, gesigneerd

Afmeting lijst: 31 cm x 41 cm

Afmeting tekening: 12 cm x 15 cm

Afhalen mogelijk in Amsterdam

Verzendkosten en risico verzenden voor koper

Dit item is verkocht voor 290,00
Starttijd:15-10-2014 om 23:50
Eindtijd:22-10-2014 om 23:50
Biedingen (8)
marianne18
22 okt. / 23:43
€ 290
mauritswillemen
22 okt. / 23:42
€ 270
marianne18
22 okt. / 23:42
€ 250
mauritswillemen
22 okt. / 23:42
€ 220
marianne18
22 okt. / 23:42
€ 200
mauritswillemen
22 okt. / 22:01
€ 165
MF1989
22 okt. / 22:01
€ 155
MF1989
18 okt. / 16:38
€ 125