Peter Yvon de Vries - zonder titel - Verkocht

Peter Yvon de Vries - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Peter Yvon de Vries - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Peter Yvon de Vries - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Yvon de Vries (1952)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1999
TechniekCollage
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 19 cm (h x b)
Lijst29 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Collage met boomschors en veertjes van De Vries in goede conditie.  U kunt het werk direct ophangen.

Peter Yvon de Vries (1952)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2730 verkochte items
Alle items van deze verkoper (469)
21 cm
29 cm
19 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 13,80 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2022 om 15:16
Eindtijd:11-12-2022 om 22:34
Biedingen (4)
LucasS
11 dec. / 22:29
€ 12
Heideloem
11 dec. / 22:29
€ 10
Heideloem
09 dec. / 21:47
€ 3
LucasS
28 nov. / 21:43
€ 1