Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Collage |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 19 cm (h x b) |
Incl. lijst | 29 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Collage met boomschors en veertjes van De Vries in goede conditie. U kunt het werk direct ophangen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 28-11-2022 om 15:16 |
Eindtijd | 11-12-2022 om 22:34 |