Peter Yvon de Vries : Gouache – Uitzicht...’s winters – Gesigneerd & ingelijst - Verkocht

Peter Yvon de Vries : Gouache – Uitzicht...’s  winters – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Peter Yvon de Vries : Gouache – Uitzicht...’s  winters – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 100!Peter Yvon de Vries : Gouache – Uitzicht...’s  winters – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 100!Peter Yvon de Vries : Gouache – Uitzicht...’s  winters – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 100!Peter Yvon de Vries : Gouache – Uitzicht...’s  winters – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 100!Peter Yvon de Vries : Gouache – Uitzicht...’s  winters – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 100!Peter Yvon de Vries : Gouache – Uitzicht...’s  winters – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 100!Peter Yvon de Vries : Gouache – Uitzicht...’s  winters – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Peter Yvon de Vries (1952)

Een ‘vroege’ grote gouache van Peter Yvon de Vries uit ca 1978 met een voorstelling van het uitzicht vanuit zijn atelier in de winter.

Gesigneerd en ingelijst in een zware houten baklijst met passe-partout en glasplaat.

Het werk is gemaakt in de jaren ’70 van de vorige eeuw. Naast de signatuur is het jaartal geschreven, maar alleen de “7” is zichtbaar. De rest van het jaartal zit verscholen achter het passe-partout.

Afmetingen: Lijst, 63 x 87 cm. Beeld, 45 x 59 cm.

Herkomst: Uit een bedrijfscollectie.

Conditie: In zeer goede staat. Kan zo aan de muur.

Peter Yvon de Vries, geboren in Groningen in 1952. Opleiding aan de Academie voor Kunst en Industrie (AKI) in Enschede (1970-1975). Werkzaam als illustrator, tekenaar, beeldhouwer, graficus, drukker en uitgever. Getrouwd met de dichteres Anneke Brassinga. Werk van Peter Yvon de Vries bevindt zich o.a. in de collectie van Het Rijksmuseum Amsterdam.

 Titel: “Uitzicht v/h atelier / ‘s  winters”.

Kunstenaar: Peter Yvon de Vries .

Techniek: Gouache op papier.

Jaartal: ca 1978.

Ingelijst: In een houten baklijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Conditie: In goede staat. Kan zo aan de muur.

Afhandeling:

LET OP:

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).

Wordt verzonden zonder lijst en glasplaat.

Naar België:  15,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:19-12-2016 om 15:02
Eindtijd:26-12-2016 om 22:07
Robmulder
26 dec. / 22:00
€ 100