Peter Zondervan Gouache Scheppingsverhaal Ingelijst - Verkocht

Peter Zondervan Gouache Scheppingsverhaal Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Peter Zondervan Gouache Scheppingsverhaal Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Peter Zondervan Gouache Scheppingsverhaal Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Peter Zondervan Gouache Scheppingsverhaal Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Zondervan (1938)

Ingelijste Gouache van de hand van Peter Zondervan.

Titel: Scheppingsverhaal

Jaar van uitgave: 1984

Oplage: Unicum

Hand gesigneerd.

Afmetingen lijst zijn 70 cm x 100 cm

Ingelijst in een alumium lijst.

Aangeboden werk is in goede maar gebruikte conditie, met name het papier is in de randen wat verkleurd.

Peter Zondervan (1938)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:27-11-2015 om 11:21
Eindtijd:02-12-2015 om 11:21
Or2010
02 dec. / 11:13
€ 1