Peter Zonneveld - zeefdruk: Haan - 2002

Peter Zonneveld - zeefdruk: Haan - 2002 kopen? Bied vanaf 45!
Peter Zonneveld - zeefdruk: Haan - 2002 kopen? Bied vanaf 45!Peter Zonneveld - zeefdruk: Haan - 2002 kopen? Bied vanaf 45!Peter Zonneveld - zeefdruk: Haan - 2002 kopen? Bied vanaf 45!Peter Zonneveld - zeefdruk: Haan - 2002 kopen? Bied vanaf 45!
  • Peter Zonneveld (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen95 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie vrolijke zeefdruk van Peter Zonneveld. Titel: Haan. Jaar: 2002. Afmetingen blad: H95 x b63 cm. Afmetingen voorstelling: H70,5 x b38,5 cm.   Nummer: E.A. (kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben gehad van meerdere exemplaren) Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig  gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat. Wat kleine kreukjes op de witte rand. Bij inlijsting vallen deze onder het passe-partout.

Peter Zonneveld (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
63 cm
95 cm
Starttijd:20-05-2022 om 14:42
Eindtijd:29-05-2022 om 19:59
Openingsbod € 45
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland