Petra Dolleman - Tombe

Petra Dolleman - Tombe kopen? Bied vanaf 35!
Petra Dolleman - Tombe kopen? Bied vanaf 35!Petra Dolleman - Tombe kopen? Bied vanaf 35!Petra Dolleman - Tombe kopen? Bied vanaf 35!Petra Dolleman - Tombe kopen? Bied vanaf 35!Petra Dolleman - Tombe kopen? Bied vanaf 35!Petra Dolleman - Tombe kopen? Bied vanaf 35!Petra Dolleman - Tombe kopen? Bied vanaf 35!Petra Dolleman - Tombe kopen? Bied vanaf 35!Petra Dolleman - Tombe kopen? Bied vanaf 35!Petra Dolleman - Tombe kopen? Bied vanaf 35!Petra Dolleman - Tombe kopen? Bied vanaf 35!
  • Petra Dolleman (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14
Conditie: uitstekend.
Oplage: 5 / 14.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Petra Dolleman (1960)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
38 cm
56 cm
Sluit over 3d 18u 15m 32s
Openingsbod€ 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd:25-01-2023 om 18:31
Eindtijd:01-02-2023 om 22:21