Petrus Antonius Carolus Augustinus (Peter) Vos - Verkocht

Petrus Antonius Carolus Augustinus (Peter) Vos kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Petrus Antonius Carolus Augustinus (Peter) Vos kopen? Bied vanaf 200!Petrus Antonius Carolus Augustinus (Peter) Vos kopen? Bied vanaf 200!Petrus Antonius Carolus Augustinus (Peter) Vos kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Peter Vos (1935-2010)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar: Petrus Antonius Carolus Augustinus (Peter) Vos, Utrecht 1935 – 2010 Utrecht
Techniek: gemengde techniek
Voorstelling: zittende dame
Gesigneerd: linksonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 12 x 8 cm
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:28-04-2017 om 15:37
Eindtijd:07-05-2017 om 20:37
Kirebak
01 mei / 22:36
€ 200