Petrus Gerardus Vertin - C4842, Stadsstraatje met markttafereel

Petrus Gerardus Vertin - C4842, Stadsstraatje met markttafereel kopen? Bied vanaf 3950!
Petrus Gerardus Vertin - C4842, Stadsstraatje met markttafereel kopen? Bied vanaf 3950!Petrus Gerardus Vertin - C4842, Stadsstraatje met markttafereel kopen? Bied vanaf 3950!Petrus Gerardus Vertin - C4842, Stadsstraatje met markttafereel kopen? Bied vanaf 3950!Petrus Gerardus Vertin - C4842, Stadsstraatje met markttafereel kopen? Bied vanaf 3950!
  • Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)
Jaartal1865
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 23 cm (h x b)
Lijst49 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4842, P.G. Vertin, Stadsstraatje met markttafereel, olieverf op paneel, rechtsonder gesigneerd en gedateerd '65, paneelmaat 30 x 23 cm, lijstmaat 49 x 42 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Werk is in nette staat, is in 2019 nog gereinigd incl. vernisvervanging. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
42 cm
49 cm
23 cm
30 cm
Starttijd:17-03-2022 om 12:22
Eindtijd:24-03-2022 om 21:18
Openingsbod € 3950
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier