Petrus Regout - hand beschilderde lusterglazuren tafelkom - Verkocht

Petrus Regout - hand beschilderde lusterglazuren tafelkom kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Petrus Regout - hand beschilderde lusterglazuren tafelkom kopen? Bied vanaf 1!Petrus Regout - hand beschilderde lusterglazuren tafelkom kopen? Bied vanaf 1!Petrus Regout - hand beschilderde lusterglazuren tafelkom kopen? Bied vanaf 1!Petrus Regout - hand beschilderde lusterglazuren tafelkom kopen? Bied vanaf 1!Petrus Regout - hand beschilderde lusterglazuren tafelkom kopen? Bied vanaf 1!Petrus Regout - hand beschilderde lusterglazuren tafelkom kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Mooie antieke aardewerken kom voorzien van hand beschilderde florale decoratie en luster glazuur. In goede gebruikte conditie, geen beschadigingen wel wat slijtage aan de decoratie en wat lichte craquele in de kom. Aan de onderzijde gemerkt.

Afmetingen; 9,2 cm hoog en 6,5 cm in diameter.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:18-08-2016 om 21:23
Eindtijd:28-08-2016 om 21:23
Biedingen (2)
Grabbelaar
27 aug. / 21:21
€ 3
aykoning
19 aug. / 15:51
€ 1