* Bijzondere aquarel van een kat + een gewassen oost-indische inkt tekening van de Nederlandse kunstenaar Phil Grisel. De kat van de aquarel heeft scherpe contouren, doch hier binnen vloeien de kleuren van de natte aquarelverf in elkaar, wat het tot een bijzonder werk maakt.
* Papiermaat aquarel 33 x 20 cm. Papiermaat inkttekening 21 x 30 cm.
* Werken zijn niet gesigneerd, maar komen uit nalatenschap en de authenticiteit wordt door mij volledig gegarandeerd.
*Hoewel vrij onbekend was Phil Grisel (1923-2008) een bijzonder veelzijdig en begaafd kunstenaar. Als schilder werkte hij in uiteenlopende stijlen, van figuratief tot zeer abstract.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt