Phil Vermeer-Werterings (1939), gemengde techniek op papier, gesigneerd - Verkocht

Phil Vermeer-Werterings (1939), gemengde techniek op papier, gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Phil Vermeer-Werterings (1939), gemengde techniek op papier, gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Phil Vermeer-Werterings (1939), gemengde techniek op papier, gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Phil Vermeer-Werterings (1939), gemengde techniek op papier, gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Phil Vermeer-Werterings (1939), gemengde techniek op papier, gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Phil Vermeer-Werterings (1939), gemengde techniek op papier, gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Phil Vermeer-Werterings (1939), gemengde techniek op papier, gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Phil Vermeer-Weterings (1939)
TypeTekening / Aquarel

Fraaie gemengde techniek van beeldend kunstenaar Phil Vermeer-Werterings.

Medium: Gemengde techniek op papier

Afmetingen: 45 x 61 cm (lijst; 71 x 91 cm)

Gesigneerd: Ja l.o.: " Phil Vermeer Weterings '96 "

Conditie: Uitstekend

Geboren: 05-02-1939 te Roosendaal
Opleiding: Academie voor beeldende en bouwende kunsten Tilburg.
Technieken: olieverf,aquarel, acryl, krijt, oilstick, brons, siberisch krijt.

Het werk bestaat voornamelijk uit schilderijen en tekeningen. Is soms abstraherend, hoewel het de laatste tijd steeds meer naar figuratie neigt. Wordt vooral geinspireerd door de mens, natuur met daarbij vooral gebruikmakend van spiegeling,sterk licht, avondlicht,tegenlicht enz. Ook de vrouwelijke figuur speelt een belangrijke rol. Wil op een eigen wijze door vorm en kleur inhoud geven aan emoties. Flarden van landschap en mensfiguren versmelten tot een nieuwe werkelijkheid.Soms wordt de horizon verlegt of haalt details dichterbij om die meer aandacht te geven. Zo ontstaat een sfeer van intimiteit,kwetsbaarheid, vervreemding of soms agressie. Eigenzinnig kleurgebruik geeft het werk spanning en dynamiek

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:21-05-2015 om 23:43
Eindtijd:26-05-2015 om 23:43
doeboy79
25 mei / 22:21
€ 65