Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets

Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets kopen? Bied vanaf 40!Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets kopen? Bied vanaf 40!Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets kopen? Bied vanaf 40!Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets kopen? Bied vanaf 40!Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets kopen? Bied vanaf 40!Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets kopen? Bied vanaf 40!Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Philip Zilcken (1857-1930)
Jaartal1915
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Philip Zilcken
Voorstelling van Le  Roche a Bayard bij Dinant.
Losbladig, beeldmaat 20x19, bladmaat 50x36
In potlood getiteld l.o.
Tevens gesigneerd en gedateerd r.o.  in de druk: 'Ph Zilcken' en '15'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Dit item valt onder de margeregeling

Philip Zilcken (1857-1930)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
19 cm
20 cm
Sluit over 5d 15u 1m 24s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:24-06-2022 om 13:31
Eindtijd:01-07-2022 om 22:09