Deze ets/droge naald hoort bij het oriëntaalse werk van Philip Zilcken. In dit kader zijn vanaf het einde van de 19e eeuw en de eerste twintig jaar van de 20ste eeuw schilderijen, pastels en etsen
onstaan. Het werk is in zeer goede staat en r.o met potlood gesigneerd. Gratis verzending. Bladmaat 34 x 24.5 cm.Beeldformaat 10.5 x 14 cm.
Zeer Goed
Zeer goede conditie met enkele bruine vlekjes
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,00
Wereldwijd
€ 25,25