Philippe Bonnet - C3758-15 - Portret van een man in aarde-tinten

Philippe Bonnet - C3758-15 - Portret van een man in aarde-tinten kopen? Bied vanaf 45!
Philippe Bonnet - C3758-15 - Portret van een man in aarde-tinten kopen? Bied vanaf 45!Philippe Bonnet - C3758-15 - Portret van een man in aarde-tinten kopen? Bied vanaf 45!Philippe Bonnet - C3758-15 - Portret van een man in aarde-tinten kopen? Bied vanaf 45!
  • Philippe Bonnet (1927)
Jaartal1974
DragerBoard
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 38 cm (h x b)
Lijst60 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Canvasboard, Portret van een man in aarde-tinten, r.o. gesigneerd en gedateerd 74, boardmaat 46 x 38, lijstmaat: 60 x 52.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, oppervlaktevuil. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Philippe Bonnet (1927)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
52 cm
60 cm
38 cm
46 cm
Starttijd:10-06-2022 om 10:02
Eindtijd:19-06-2022 om 21:24
Openingsbod € 45
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier