Pia Andersen - zeefdruk: abstract werk - Verkocht

Pia Andersen - zeefdruk: abstract werk kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 49,00

Pia Andersen - zeefdruk: abstract werk kopen? Bied vanaf 49!Pia Andersen - zeefdruk: abstract werk kopen? Bied vanaf 49!Pia Andersen - zeefdruk: abstract werk kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Pia Andersen (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijst abstract werk van Pia Andersen. Nummer: 99/150. Afmetingen incl. lijst: h91 x b71 cm. Afmetingen werk: H66 x b50 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Titel: Paisaje d'otono.  Conditie: in goede staat. Het werk wordt zonder glasplaat geleverd.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Hoek van Holland ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

QQGEO

Pia Andersen (1960)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:11-11-2017 om 15:15
Eindtijd:20-11-2017 om 20:15
christypicture
17 nov. / 13:02
€ 49