Pierre Alechinsky - Crevette er salade

Pierre Alechinsky - Crevette er salade kopen? Bied vanaf 1450!
Pierre Alechinsky - Crevette er salade kopen? Bied vanaf 1450!Pierre Alechinsky - Crevette er salade kopen? Bied vanaf 1450!Pierre Alechinsky - Crevette er salade kopen? Bied vanaf 1450!Pierre Alechinsky - Crevette er salade kopen? Bied vanaf 1450!Pierre Alechinsky - Crevette er salade kopen? Bied vanaf 1450!Pierre Alechinsky - Crevette er salade kopen? Bied vanaf 1450!Pierre Alechinsky - Crevette er salade kopen? Bied vanaf 1450!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1969
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 53 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst 75 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Prachtig ingelijste litho van Pierre Alechinsky, het nog enige levende lid van de CoBrA beweging. dit werk is in uitstekende staat & met de hand gesigneerd en getiteld.

Het werk is professioneel nieuw ingelijst met dubbel passe-partout en witte stevige houten lijst.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Middelkerke, België