Pierre Alechinsky - Linolitho

Pierre Alechinsky - Linolitho kopen? Bied vanaf 975!
Pierre Alechinsky - Linolitho kopen? Bied vanaf 975!Pierre Alechinsky - Linolitho kopen? Bied vanaf 975!Pierre Alechinsky - Linolitho kopen? Bied vanaf 975!Pierre Alechinsky - Linolitho kopen? Bied vanaf 975!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1970
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst 48 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 99
Prachtige litho van CoBrA artiest Pierre Alechinsky uit de Linolitho reeks. Het werk is met de hand gesigneerd en genummerd op 99 door de artiest zelf.

Het werk zit in een gloednieuwe zwarte houten lijst met dubbel passe-partout. Dit werd professioneel uitgevoerd en het werk is klaar om op te hangen.

Alechinsky is het nog enige levende lid van de CoBrA beweging waartoe ook Karel Appel, Corneille, Dotremont en Lindström behoorden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Middelkerke, België