Pierre Alechinsky - Seoul 1988

Pierre Alechinsky - Seoul 1988 kopen? Bied vanaf 1200!
Pierre Alechinsky - Seoul 1988 kopen? Bied vanaf 1200!Pierre Alechinsky - Seoul 1988 kopen? Bied vanaf 1200!Pierre Alechinsky - Seoul 1988 kopen? Bied vanaf 1200!Pierre Alechinsky - Seoul 1988 kopen? Bied vanaf 1200!Pierre Alechinsky - Seoul 1988 kopen? Bied vanaf 1200!Pierre Alechinsky - Seoul 1988 kopen? Bied vanaf 1200!Pierre Alechinsky - Seoul 1988 kopen? Bied vanaf 1200!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
Incl. lijst 92 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 300
Prachtige litho van het nog enige levende CoBrA lid Pierre Alechinsky. Het ontwerp werd door hem gemaakt ter ere van de olympische spelen in Seoul.

Het werk zit in een nieuwe lijst. Dit werd professioneel zwevend ingelijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Middelkerke, België