Pierre Boncompain - Pierre Boncompain, ‘Fruit d'Eté’, handgesigneerde zeefdruk, opl. 250 - Verkocht

Pierre Boncompain, ‘Fruit d'Eté’, handgesigneerde zeefdruk, opl. 250 kopen? Bied vanaf 219!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Boncompain, ‘Fruit d'Eté’, handgesigneerde zeefdruk, opl. 250 kopen? Bied vanaf 219!Pierre Boncompain, ‘Fruit d'Eté’, handgesigneerde zeefdruk, opl. 250 kopen? Bied vanaf 219!Pierre Boncompain, ‘Fruit d'Eté’, handgesigneerde zeefdruk, opl. 250 kopen? Bied vanaf 219!Pierre Boncompain, ‘Fruit d'Eté’, handgesigneerde zeefdruk, opl. 250 kopen? Bied vanaf 219!Pierre Boncompain, ‘Fruit d'Eté’, handgesigneerde zeefdruk, opl. 250 kopen? Bied vanaf 219!Pierre Boncompain, ‘Fruit d'Eté’, handgesigneerde zeefdruk, opl. 250 kopen? Bied vanaf 219!Pierre Boncompain, ‘Fruit d'Eté’, handgesigneerde zeefdruk, opl. 250 kopen? Bied vanaf 219!
  • Pierre Boncompain (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige, zeer overtuigende zeefdruk op groot formaat van Pierre Boncompain.

Handgesigneerd en genummerd. Oplage 250.

Titel: Fruit d'Eté

Afmetingen totaal:  89 X 104 cm

Afmetingen beeld: 71,4 x 88,9 cm

Gesigneerd: met potlood gesigneerd en genummerd

Oplage: 250 (dit is nummer 173)

Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst)

Materiaal: Zeefdruk op zwaar handgeschept papier

Conditie: In zeer goede staat

Over de kunstenaar
:

Pierre Boncompain was born in 1938 in Provence. Encouraged by his parents in his pursuit of the arts, he graduated first in his class at the French National Academy of Decorative Arts before moving on to the National Academy of Fine Arts, where he studied in the Legueult atelier.

Boncompain’s work is always celebratory, presenting the pleasures of life with a Mediterranean vividness. His paintings, executed for the most part in Paris, are evocative of the environment and lifestyle of the South of France. He displays a wide combination of modern influences, combining a radiant and joyful Mattisean clarity of light with a simplicity and arrangement of form that brings to mind Milton Avery. The vibrant and earthy colors of these works; terracotta, ochre, rich purple, deep red and blue, elicit memories of Gauguin’s Tahitian paintings.

Exposities musea:

the Musée de Lille

Musée de Valence

Kajikawa Foundation, Kyoto

Bibliothèque Nationale, Paris

Takashimaya Museum, Osaka

Singer Foundation, Holland

Navio Museum, Kyoto

Ambrosiano Library, Milan

Shanghai Art Museum, China.

His works can be found in public and private collections throughout the world.

Exposities galleries:

Galerie Mark-Peet Visser, Hollande

     www.markpeetvisser.com

ArtFrance /Paris

Hammer Galleries / New York

Galerie Sakura No Ki, Tokyo

Galerie Sassi-Milici / Vallauris

Galeries Emiliani / Dieulefit

Kwai Fung Hin Art Gallery / Hong Kong

Elliott Yeary Gallery / Aspen USA

FRANKLIN BOWLES - New York - San Franciscos

ODON WAGNER GALLERY - TORONTO - CANADA

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,50.

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Pierre Boncompain (1938)

Frans Frans

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
344 verkochte items

Starttijd26-8-2015 om 12:14
Eindtijd9-9-2015 om 12:19
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken