Pierre Bonnard - Le petit déjeuner&Jeune fille dans une barque - litho - 1939 - Verkocht

Pierre Bonnard - Le petit déjeuner&Jeune fille dans une barque - litho - 1939 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Pierre Bonnard - Le petit déjeuner&Jeune fille dans une barque - litho - 1939 kopen? Bied vanaf 75!Pierre Bonnard - Le petit déjeuner&Jeune fille dans une barque - litho - 1939 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Pierre Bonnard (1867-1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Pierre Bonnard (1867-1947)

"Le petit déjeuner" en "Jeune fille dans une barque"

2 originele litho's, recto verso gedrukt op hetzelfde blad, afmetingen 35 x 26 cm
Originele uitgave uit 1939 - gedrukt door het atelier Mourlot, meester-lithograaf te Parijs
In goede staat, nooit ingelijst.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:13-07-2016 om 20:24
Eindtijd:18-07-2016 om 20:24
pantarei88
18 jul. / 19:55
€ 75