Pierre Garcia-Fons , Napperon de dentelle , handgesigneerd - Verkocht

Pierre Garcia-Fons , Napperon de dentelle , handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  bone
FA. (14)

846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Pierre Garcia-Fons (1928)
GesigneerdHandgesigneerd

Pierre Garcia-Fons

born 1928

Napperon de dentelle

kleurlithografie

handgesigneerd

oplage 170

in goede staat

afmetingen blad 56,5 x 76,0 cm

afmetingen beeld 51,0 x 61,0 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:18-02-2013 om 14:51
Eindtijd:23-02-2013 om 14:51
Biedingen (5)
reyntje
23 feb. / 14:38
€ 25
Delimar
23 feb. / 09:24
€ 20
reyntje
23 feb. / 08:57
€ 15
barb52
21 feb. / 19:42
€ 10
mpc
20 feb. / 18:24
€ 2