Pierre Garcia-Fons, ‘Napperon de dentelle’ – handgesigneerde litho, ed. 170 - Verkocht

Pierre Garcia-Fons,  ‘Napperon de dentelle’ – handgesigneerde litho, ed. 170 kopen? Bied vanaf 79!

Verkoopprijs: € 79,00

Pierre Garcia-Fons,  ‘Napperon de dentelle’ – handgesigneerde litho, ed. 170 kopen? Bied vanaf 79!Pierre Garcia-Fons,  ‘Napperon de dentelle’ – handgesigneerde litho, ed. 170 kopen? Bied vanaf 79!Pierre Garcia-Fons,  ‘Napperon de dentelle’ – handgesigneerde litho, ed. 170 kopen? Bied vanaf 79!Pierre Garcia-Fons,  ‘Napperon de dentelle’ – handgesigneerde litho, ed. 170 kopen? Bied vanaf 79!Pierre Garcia-Fons,  ‘Napperon de dentelle’ – handgesigneerde litho, ed. 170 kopen? Bied vanaf 79!Pierre Garcia-Fons,  ‘Napperon de dentelle’ – handgesigneerde litho, ed. 170 kopen? Bied vanaf 79!Pierre Garcia-Fons,  ‘Napperon de dentelle’ – handgesigneerde litho, ed. 170 kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
FA. (4)

344 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Pierre Garcia-Fons (1928)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele kleurenlitho ‘Napperon de dentelle’ van Pierre Garcia-Fons (1928). Dit is een erg fraaie en verfijnde druk.

Handgesigneerd en getekend als E.A. (Epreuve d’Artiste) door de kunstenaar.

De kunstenaar Pierre Garcia-Fons  is van Catalaanse afkomst en deels werkzaam in Frankrijk.

Titel: Napperon de dentelle

Afmetingen totaal:  56,5 x 76,0 cm

Afmetingen beeld:  51,0 x 61,0 cm

Gesigneerd: met potlood gesigneerd

Oplage: 170 (dit is een E.A.)

Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst)

Materiaal: Lithografie op handgeschept papier (BFK Rives).

Conditie: In zeer goede staat

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,50.

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 79,00
Starttijd:26-08-2015 om 00:08
Eindtijd:07-09-2015 om 12:08
hanslindeman
07 sep. / 11:57
€ 79