Jan Sierhuis - Tekening krijt/acryl
Corneille - Tarragrafie op doek: De dame met de kat en Cobravogels
Anke Peddemors - Fado, Portugal
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Pierre Marie Brisson (*1955)
Petite Histoire II (Strandscene met kinderen)
Prachtige grote kleurlitho op heel dik papier (carborundum)
De carborundum-litho is een combinatie van steendruk en reliëfdruk op zeer dik handgeschept papier en, mits goed uitgevoerd, heeft een carborundumlitho prachtige diepe kleuren en reliëf-accenten.
Gesigneerd in potlood door de kunstenaar
Ex nr. 17 op 30
Afmeting: kader=111 x 85cm en werk=100 x 74cm
Heel goede conditie
Professionele inkadering. Kader in licht beukenhout
Deze werken worden verkocht tussen 500 en 750€.
Zoek hem maar op op het internet (estampe.fr - kunsthuizen.nl - artnet.com...)
Wegens heel zwaar (+/- 8kg), liefst ophalen! Maar met meerkost kan het werk natuurlijk ook verzonden worden!
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 10-2-2017 om 8:58 |
Eindtijd | 24-2-2017 om 18:58 |