Pierre van Soest - Ets - Woman

Pierre van Soest - Ets - Woman kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest - Ets - Woman kopen? Bied vanaf 45!Pierre van Soest - Ets - Woman kopen? Bied vanaf 45!Pierre van Soest - Ets - Woman kopen? Bied vanaf 45!Pierre van Soest - Ets - Woman kopen? Bied vanaf 45!Pierre van Soest - Ets - Woman kopen? Bied vanaf 45!Pierre van Soest - Ets - Woman kopen? Bied vanaf 45!Pierre van Soest - Ets - Woman kopen? Bied vanaf 45!
  • Pierre van Soest (1930-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageV/XII
Ets op groot vel papier van Pierre van Soest.

Afmeting papier : 50 x 65 cm.

Ets is handgesigneerd en genummerd met V/XII.

Het werk wordt veilig verpakt en vlak verzonden.

Starttijd:17-06-2022 om 08:32
Eindtijd:01-07-2022 om 19:30
Openingsbod € 45
ObjectlocatieRaamsdonksveer, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland