Christine Spierings - "Pierrot" - Verkocht

Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!
Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Pierrot" kopen? Bied vanaf 50!
  • Christine Spierings (1943)
Jaartal1996
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai, kleurrijk werk van Christine Spierings.
Zij schildert de multiculturele stad A'dam in felle kleuren,
heel direct en expressief.
Vele tentoonstellingen zowel in het binnen- alsook
in het buitenland.
gesigneerd verso schilderij, zie foto's.

n.b. cataloguswaarde fl.5000  ( zie etiket)

n.b. gelieve af te halen in Rotterdam, verzending eventueel in overleg.

Christine Spierings (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Gerrit1
FA. (1 )

Lid sinds 2017
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
80 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-08-2020 om 23:05
Eindtijd:18-08-2020 om 22:11
Marie1
17 aug. / 16:54
€ 50