Piet Bulthuis (1898-1988) - olieverf op doek - stilleven met bloemen in een vaas - Verkocht

Piet Bulthuis (1898-1988) - olieverf op doek - stilleven met bloemen in een vaas kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Piet Bulthuis (1898-1988) - olieverf op doek - stilleven met bloemen in een vaas kopen? Bied vanaf 150!Piet Bulthuis (1898-1988) - olieverf op doek - stilleven met bloemen in een vaas kopen? Bied vanaf 150!Piet Bulthuis (1898-1988) - olieverf op doek - stilleven met bloemen in een vaas kopen? Bied vanaf 150!Piet Bulthuis (1898-1988) - olieverf op doek - stilleven met bloemen in een vaas kopen? Bied vanaf 150!Piet Bulthuis (1898-1988) - olieverf op doek - stilleven met bloemen in een vaas kopen? Bied vanaf 150!Piet Bulthuis (1898-1988) - olieverf op doek - stilleven met bloemen in een vaas kopen? Bied vanaf 150!Piet Bulthuis (1898-1988) - olieverf op doek - stilleven met bloemen in een vaas kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
  • Piet Bulthuis (1898-1988)

Een prachtig bloemstilleven van de kunstenaar Piet Bulthuis (1898-1988). Met (gratis) lijst. Gesigneerd links onder en gedateerd april 1944. Afmetingen met lijst: 74 cm. x 63 cm. Doekmaat: 60 cm. x 50 cm. Conditie doek: goed. De lijst heeft kleine beschadigingen. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.

Info:

Piet Bulthuis werd geboren in Gouda in 1898 en overleed in Middelburg in1988.Woonde en werkte in Gouda, Den Haag, Kijkduin, Zierikzee, Middelburg.Leerling van de Akademie v. B.K. te Den Haag (behaalde M.O. tekenen A en B) o.l.v. Fr. Jansen en H. Meijer, boetseren o.l.v. B.M.A. IngenHousz (akte M.O. boetseren). Schilderde, aquarelleerde, tekende(vooral pentekeningen) landschappen, stadsgezichten, zeeen, portretten en stillevens (ook houtgravures en houtsneden). Bulthuis was tevens beeldhouwer. Hij was een uitstekend beeldend kunstenaar, heeft tekenles gegeven op de Nutsscholen in Den Haag, de Rijks H.B.S. te Zierikzee en de Rijks H.B.S. te Middelburg (Bron: Scheen, RKD.nl).

Piet Bulthuis (1898-1988)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:19-04-2017 om 14:18
Eindtijd:28-04-2017 om 14:18
zeekraal
28 apr. / 11:16
€ 150